paź

Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Na prośbę Pana Wójta gorąco zapraszam do wzięcia udziału rodziców i uczniów naszej szkoły w głosowaniu nad Budżetem Obywatelskim Województwa Łódzkiego.

Państwa głosy przyczynią się do realizacji zadań gminy zgłoszonych do budżetu, są to 3 zadania:

• oraz remont chodnika na odcinku od Zespołu Szkół w Solcy Wielkiej do Kościoła Parafialnego.
  • PN 101 W SOKOLNICKIM LESIE ECHO RADOŚĆ NIESIE – cykl wakacyjnych imprez edukacyjno-rozrywkowych

• PN 102 INTEGRACYJNY PLAC ZABAW KRAINA RADOŚCI W SOKOLNIKACH LESIE – budowa integracyjnego placu zabaw dla dzieci, młodzieży, osób starszych i osób niepełnosprawnych.

W załączeniu znajduje się pismo Wójta Tomasza Komorowskiego skierowane do mieszkańców gminy, wraz z załączoną kartą do głosowania. Wydrukowane karty do głosowania można również dostać w sekretariacie szkoły.

Głosować można online na stronie https://bo.lodzkie.pl/glosuj-online/

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pracownicy szkoły służą pomocą.

Wypełnioną kartę można dostarczyć  do sekretariatu Szkoły Podstawowej w Leśmierzu lub do Urzędu Gminy Ozorków, do dnia 18 października.

Gorąco zachęcam do głosowania!!!

Pismo Wójta Gminy Ozorków

Karta do głosowania

Autor: Tomasz Wojtkiewicz, kategoria: WYDARZENIA |

Komentowanie wyłączone.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Działa na: WordPress. Skórka: TheBuckmaker, tłumaczenie: Skórki Wordpress